Zdravé spaní na luxusní posteli

Spaní na luxusních vysokých postelích je zdravější oproti spaní na běžných postelích. Důvodem zdravého spánku je vysoký poloha spícího člověka nad zemí. Do výšky 45cm se vyskytuje vířící prach který se nachází v místnostech. Spaní ve výšce 45cm a výše se snižuje riziko alergických reakcí na prach. Technologie postelí boxsprings výrobce Velda nabízí zdravené spaní ve výšce 60cm.

Zároveň postele Velda používají kvalitní taštičkové matrace které jsou vzdušné a eliminují výskyt plísní.  Vyzkoušet boxspring postel můžete v pražském obchodě.

 

 

Olga Somerová, Marek Eben a další známé osobnosti vybírají zdravé spaní

Olga Somerová

Olga Somerová

Pan Tomáš Holeček z našeho obchodu za 25 let doby podnikání na českém trhu v oboru - zdravého spaní- spolupracoval a dodal systémy zdravého spaní pro:

Jak vypadá kvalitní boxspring postel

Průřez postelí boxsprings.

Průřez luxusní postelí boxsprings značky Velda.

Prodejna a showroom Praha -vyzkoušejte zdravé spaní

Adresa

Postele-Velda,
Modřanská 409/68,
143 00 Praha 4

Kontakt

tel.: 736 489 099
e-mail: info@postele-velda.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek11:00 - 18:00
Sobota10:00 - 13:00
Nedělězavřeno

Žijeme na Facebooku

Facebook Luxusní postele VeldaZajímavé fotky, videa, tipy a nápady publikujeme na Facebookových stránkách.

Přidejte svůj názor, dotaz, či komentář.

 1. Michal napsal/a 14.7.2016 v 9:20 následující:

  S manželkou jsme vyzkoušeli v jednom hotelu boxsprings postele a byly jsme nadšeni. Poptávali jsme se známých někteří znají značku Hastens, Saffron či Betler. Podle ceny vidíme, že vaše postele jsou levnější. Jaký je rozdíl v kvalitě či zpracování? Je násobná cena jiných značek o tolik znát? Děkuji za odpověď.

  • admin napsal/a 18.7.2016 v 16:01 následující:

   Dobrý den,

   s luxusníma postelema Boxspring je to tak jako u jiného spotřebního zboží.Záleží na solidnosti výrobce postelí. A je to vždy o tom jaký používá material k výrobě postelí.
   Příklad dnes je u nás v ČR velká móda spát na postelích typu boxspring. Je mnoho výrobců, kteří vyrábí tyto postele, ale nemají letité zkušenosti jako například Postele-Velda. Velká většina výrobců vyrábí z polotovarů a pouze postele montují. A zde je „zakopaný pes“ a sice jakou používají kvalitu pěn, taštičkových jáder, potahových látek, zda používají masivní dřevo nebo lisované desky. A právě zde se ukáže kvalita nabízeného zboží.

   My nabízíme postele,které stojí 55 900,- a také postele za 99 000,- Kč. Zde je ta cena rozdílná, že postele Hemsedal za 55 900,- mají malý sortiment potahových látek, pouze výběr ze dvou čel a spodní boxspring používá pérový systém Bonell.
   Luxusní postel model Classic za 99 000 Kč má 27 různých potahových látek, v matrci používá minitaštičkys kombinací světového patentu Posturfil jakási minitaštička. 8 různých čel,12 různých nožiček.

   Děkuji a přeji Vám hezký den,

   Váš tým Postele-Velda

 2. ZOE napsal/a 21.7.2016 v 8:57 následující:

  Píšete o tvrdosti taštiček v matraci podle anatomie těla. Mám výšku postavy 159cm, nebude matrace tlačit?

Máte dotaz nebo názor? Napište nám