Luxusní boxsprings postele Velda

Luxusní boxsprings postele značky Velda dodají vaší ložnici moderní vzhled a díky speciálním zdravotním matracím se maximálně zvýší kvalita vašeho spánku. Zvolte si vysokou postel boxspring, která vám zajistí zdravé a spokojené spaní.

Velda patří k největším výrobcům postelí boxsprings v Evropě a prosazuje se stále více i ve světě

0 let
záruka na pérová jádra
970x90 odborná montáž zdarma
Připravili jsme pro vás další akci. Luxusní postele Velda jsou složená z mnoha dílů, jejich montáž trvá až několik hodin. Objednejte postel a získáte odbornou montáž postele zdarma.  Více informací na telefonickém čísle 736 489 099

Postel Spring

Ergonomický komfort s optimální cirkulací vzduchu. Nejnovější Velda koncept je vybaven nejnovějšími technologiemi: unikátními komfortními vrstvami, 100% kvalitních taštičkových pružin v lůžku a 3D prodyšný protiskluzový profil.

Postel Hemsedal

Vysoká postel Boxspring Hemsedal vznikla jako oslava výročí 60. výročí belgické firmy Velda, která patří k největším výrobcům postelí boxsprings v Evropě a prosazuje se stále více i ve světě.

Postel Downtown

Základním konstrukčním prvkem dvoulůžkové postele je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožkami a vloženým speciálním taštičkovým jádrem.

Postel Downtown Uno

Základním konstrukčním prvkem jednolůžkové postele je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožkami a vloženým speciálním taštičkovým jádrem.

Postel Classic

Kvalitní manželské postele Velda Classic vynikají speciálními matracemi, které zlepší kvalitu Vašeho spánku. Postel si můžete vybrat z různých typů čel, nožiček, potahů a maximálně si ji přizpůsobit stylu Vaší ložnice. 

O značce postelí Velda

V České republice jako jediní zastupujeme značku Velda, která vznikla již před 65 lety a nyní je firma ve vlastnictví Marka Valdemanna, který je pravnukem samotného zakladatele.

Postele Velda jsou v stále kompletně vyráběny Belgii, všechny potahy, jádra, matrace, čela a ostatní materiály. Žádný kus materiálu není vyráběn jinde v cizině, například v Číně. Z tohoto důvodu je nejvyšší kvalita garantována.

Firma se velmi rychle rozrůstá, a i proto v loňském roce Velda koupila 400 obchodů ve Fracii. Dohromady v celé Evropě, kromě Francie, je 950 obchodních míst.

Vyzkoušejte boxsprings postel osobně v Praze

Zeptejte se na cokoliv
a my vám co nejdříve odpovíme

...nebo k nám rovnou přijeďte a zeptejte se osobně

Adresa

Postele-Velda,
Modřanská 409/68,
143 00 Praha 4

Otevírací doba

Pondělí - Pátek11:00 - 18:00
Sobota10:00 - 13:00
Neděle (svátky)zavřeno

 

 

Žijeme na Facebooku

Facebook Luxusní postele VeldaZajímavé fotky, videa, tipy a nápady publikujeme na Facebookových stránkách.