Recenze boxsprings a kontinentálních postelí

print_Versus Recto hoofdbord doorloop15Přečtěte si a přidejte vlastní recenze boxsprings a kontinentálních postelí různých značek a výrobců. Napište svůj názor, dotaz či recenzi níže. Můžete 

Podělte se o zkušenosti s postelemi luxusních značek jako jsou například Velda, Hästens, Bettler, Safron, Hülsta.

Napište i svou zkušenost s postelemi z obchodů Sconto, Asko, Kika, Ikea... a dalších.

Máte dotaz ohledně boxsprings a kontinentálních postelích? Napište je do diskuze. Můžete si prohlédnout postele ve fotogalerii.

Kontinentální postel je základem postele typu boxsprings. více info.

Přidejte svůj názor, dotaz, či komentář.

 1. Jan napsal/a 31.10.2016 v 15:08 následující:

  Máme kontinentální postel z Asko něco přes dva roky, nemáme proti nic závažného co by se dalo reklamovat, ale poležení není úplně ideální. Máme manželskou postel s jednou matrací. Pokud se žena pohne, postel se podemnou vlní jako kdyby byla vodní. Určitě nedoporučujeme kupovat velkou matraci. Trochu jsou cítit péra.

 2. Zdeněk napsal/a 8.10.2017 v 12:00 následující:

  Vybíral jsem boxspring v mnoha obchodech. Určitě je důležité si ji vyzkoušet. Byl jsem v Ikea, Hastens a postele Velda u pana Holečka. Zjistil jsem že je lepší přidat pár tisíc za kvalitu než kupovat něco v Ikea. Byl jsem příjemně překvapen postelema boxspring Velda Praha a rozhodl jsem se pro ni. Jsme naprosto spokojeni s přístupem personálu (věnoval se nám majitel p. Holeček) i s postelí. Doporučujeme všem navštívit prodejnu a nechat si poradit přímo od pana Holečka.

  • Postele Velda napsal/a 20.10.2017 v 16:35 následující:

   Dobrý den Zdenku,

   je vždy moc důležité dbát na tradici firmy.Čím delší tradice tím více zkušeností a méně chyb ve výrobě.

   Tomáš Holeček
   jednatel-společník

Máte dotaz nebo názor? Napište.