Skip to content

Máme pro Vás NOVINKU. Prostěradla na matracový topper a topper split

prostěradla topper

PROSTĚRADLA S HYPERPRODYŠNOU MEMBRÁNOU NEOTHERM®

Prostěradla s hyperprodyšnou membránou nedovolí propustit tekutiny, pot a prach do matrace. Tato membrána účinně brání a odpuzuje alergeny roztočů, pyly, bakterie, plísně a prach. Doporučujeme chránit vaše nové matrace a matracové toppery od prvního dne používání. Prodloužíte tím životnost vaší oblíbené matrace.

Jak funguje hyperprodyšná mambrána

Neviditelná membrána je ukryta mezi dvěma vrstvami žerzejového bambusového vlákna. Prostěradlo nejvyšší kvality splňuje vysokou ochranu matrace a vynikající vlastnosti bambusu a přitom se nemusíte bát, že by Vás v noci nějak rušilo. Extra tenká neviditelná membrána je nejlepší volbou pro váš klidný a nerušený spánek.

Velfont prostěradla ukázka

Z čeho je prostěradlo vyrobeno

Prostěradlo je navrženo z oboustranného 100% bambusového žerzeje s neviditelnou hyperprodyšnou nepropustnou membránou z polyuretanu Neotherm®. Membrána je ukryta mezi spodní a svrchní stranou bambusového žerzeje. Nijak nešustí  a o tom že tam je nebudete vůbec vědět. Bambusové vlákno je na omak měkké, má téměř hedvábný lesk. Neutralizuje zápach a odolává bakteriím. Má až 6x vyšší absorpční schopnost než u bavlny. Polyuretanová membrána neobsahuje ftaláty ani chlor, je recyklovatelná.

 

Upřednostňujete 100% organickou bavlnu

Vám můžeme nabídnout prostěradlo ze 100% organické bavlny s hyperprodyšnou membránou z polyuretanu Neotherm®. Toto prostěradlo ochraňuje matraci či matracový topper před tekutinami, zašpiněním, roztoči, plísněmi a alergeny. Díky jemnosti bavlny nepoznáte rozdíl od běžného bavlněného prostěradla. Certifikovaná organická bavlna pro výrobu těchto prostěradel je pěstována bez použití pesticidů a insekticidů. Proto je vhodná pro alergiky. Polyuretanová membrána neobsahuje ftaláty ani chlor, je recyklovatelná.

 

V jakých barvách jsou prostěradla dostupná

Bílá, fuchsiová, oranžová, pistáciová, lila, světle modrá, světle růžová, krémová, písková, pudrově modrá, námořnická modrá, světle šedá, tmavě šedá, čokoládová, černá

Vyrobeno ve Španělsku.


V případě zájmu nás kontaktujte 736 489 099 nebo info@postele-velda.cz

Na našem showroomu k dostání prostěradla na topper a split topper 180/200x200cm v barvě šedé a bílé. Ostatní barvy na objednání.