Skip to content

NOVÁ DIMENZE KOMFORTNÍHO SPÁNKU

postel finess bílá

FINESSE je luxusní postel Boxspring pro náročného zákazníka. Zažijte, obdivujte a buďte v úžasu z této super luxusní postele Boxspring. Nová FINESSE dělá svému jménu velkou čest. FINESSE je po dlouhém vývoji produkt firmy velda.net a postele-velda.cz, který nabízí novou dimenzi komfortního spánku se všemi NEJ. Má rafinovaný design a inteligentní pokrokovou technologii v ovládání polohování. FINESSE je „pastva pro oči“ a přínos pohodlí v nejvyšší kvalitě pro tělo a duši. Zažijte si sen jedinečného zážitku jedinečného produktu moderní luxusní postele Boxspring.

Funkce postele:

Anti-Snore – Snižení chrápání: zádová část polohování se zdvihne o 7°, tím se otevřou dýchací cesty a redukuje se chrápání.

Zero-Gravity: zádová část polohování a polohování kolenou se zdvihne o 30° nahoru a tím vygenerujete ideální relax-pozici (kosmonautická poloha)

Memory: Paměťové ukládání oblíbených poloh

Synchronisierung: Obě lůžka jsou ovládána jedním ovladačem. Nožní a zádová část se pohybují synchronizovaně.


 

V případě dotazů nás kontaktujte : info@postele-velda.cz nebo na tel.: 736 489 099.

Článek pro Vás připravil Tomáš Holeček, odborník a specialista v oboru zdravého spaní více jak 35 let, Postele Velda – výhradní dovozce belgických postelí boxsprings www.velda.net s tradicí od roku 1954.

 

postel finesse modra  postel finess bílá postel finesse červená

postel finesse modra detail     poste finesse bílá detail      Boxspring postel FINESSE 18

oceneni-postele-velda-2016-6 postel finesse červená mot  Boxspring postel FINESSE 14