Skip to content

Kontinentální postele jsou základem postelí typu Boxsprings

Kontinentální postele, luxusní postele, americké postele, vysoké postele - každý je nazývá jinak, ale vnímáme je stejně. 

Postele belgické značky Velda jsou luxusní vysoké postele střední tuhosti s velkou variabilitou designu, která poskytují nejvyšší možný komfort spánku. Více informací získáte telefonicky nebo v naší  značkové prodejně v Praze.

Kontinentální postel

luxusní postelZákladem kontinentální postele je rám s dřevěnou deskou, na které je položena taštičková matrace. Oproti Boxsprings chybí pružinová matrace (pérové jádro). Výška kontinentální postele včetně matrace je cca 60cm, lze zvýšit až na 70cm.

Boxspring postel

Základem postele je po čalouněné dřevěné jádro (rám) v něm je napevno uložena pružinová matrace. Na jádru je položena taštičková matrace (oddělitelná). Poslední vrstvou může být matracový topper,  který dolaďuje příjemný pocit ležení. Topper mimo jiné nepřenáší pohyby druhé osoby v posteli (např. otáčení). Pokud je topper položen na manželské posteli vyplňuje prostor mezi matracemi každého lůžka.

V průměru je postel boxspirngs od značky Velda vysoká  60cm, postel Downtown může mít výšku až 75cm .

Prodejna a showroom Praha

Více informací o postelích

Mezi nejčastější rozměry boxsprings manželských postelí patří 180 x 200cm, ale lze pořídit i jiné rozměry.

Kontakt a více informací získáte v pražské prodejně nebo telefonicky.

Adresa

Postele-Velda,
Modřanská 409/68,
143 00 Praha 4

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Neděle (svátky) zavřeno

Žijeme na Facebooku

Facebook Luxusní postele VeldaZajímavé fotky, videa, tipy a nápady publikujeme na Facebookových stránkách.

2 Comments

 1. zákazník on 14.7.2016 at 12:01

  Dobrý den. V čem Lepší je lepší kontinentální než klasická postel? Vím, že je vyšší, má silnější matraci .
  Druhý dotaz. Boxsprings znamená, že jsou v posteli péra – pružiny jako u starých postelí? Na starých postelích si člověk sedl a propadl se o půl metru. Dá se potah sundat a vyprat?

  • admin on 18.7.2016 at 14:58

   Dobrý den,

   Kontinetální postel a postel Boxspring jsou dvě konstrukčně rozdílné postele.Kontinentální postel má prázdný spodní box s deskou na které leží taštičková matrace.Postel originál Boxspring se skládá ze spodního dřevěného masivního rámu ve kterém se je zabudováno taštičkové jádro.
   A na tomto pérovém podkladu je položena kvalitní taštičková matrace.A tím zdvojíme výšku postele potřebnou k optimálnímu bodovému okopírování fyziologického tvaru těla.Po případě doplníme vhodným Topperem.

   Váš Tým Postele-Velda

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..