Skip to content

O značce Velda 

Velda je belgický výrobce kvalitních boxsprings postelí. V České republice jako jediní zastupujeme značku Velda, která vznikla již před 65 lety panem Valdemannem.  

Firma Velda se velmi rychle rozrůstá, a i proto v roce 2016 Velda koupila 400 obchodů ve Fracii. Dohromady v celé Evropě, kromě Francie, je 950 obchodních míst, kde si můžete koupit výrobky této značky.

Naše firma Velda byla založena v roce 1954 v Belgii – Opglabbeek. Více jak 60 let se zabýváme výzkumem, vývojem a produkcí postelí boxsprings, matrací a lamelových roštů. Tým vybraných odborníků neustále zlepšuje a drží se světových trendů v oboru zdravého spaní. Firma Velda je zastoupená v celé Evropě, Asii a Americe. Jsme rodinná firma pod dlouholetým vedením majitele Marca Veldemana.

Firma Velda se zúčastňuje všech vybraných veletrhů, týkajících se zdravého spaní, jak v Evropě, tak i v celém světě. Firma Velda se opírá o dlouholeté zkušenosti a především tradici mnoha desítek let na Evropském a světovém trhu.

Všechny potahy, jádra, čela a ostatní materiály jsou belgické. Žádný kus materiálu není vyráběn jinde v cizině, například v Číně.

home_matras

Velda používá při výzkumu, vývoji a realizaci výroby nejmodernější výrobní prostředky know-how. Postele boxsprings Velda jsou vyráběny ručně na zakázku pouze z komponentů belgického původu. Výroba je neustále pod intenzivní evropskou kontrolou kvality, která odpovídá evropským standardům normám. Tím firma Velda zaručuje svým zákazníkům dlouhodobě trvající, maximální komfort odpočinku a zdravého spánku.

Máte postel značky Velda a jste spokojeni? Napište prosím recenzi na Google, či Firmy.cz nebo Facebook.

Rozšíření značky Velda ve světě

Prohlédněte rozšíření značky Velda ve vybraných státech v Evropě a na světě. Značku Velda potkáte u více jak 900ti prodejců v Evropě. V ČR máme výhradní zastoupení.

Velká Británie více
prodejců
Belgie více
prodejců
Lucembursko více
prodejců
Něměcko více
prodejců

Maskot: Auto Velda s kterým firma začínala

Zeptejte se na cokoliv
a my vám co nejdříve odpovíme

...nebo k nám rovnou přijeďte a zeptejte se osobně

Adresa

Postele-Velda,
Modřanská 409/68,
143 00 Praha 4

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Neděle (svátky) zavřeno

Žijeme na Facebooku

Facebook Luxusní postele VeldaZajímavé fotky, videa, tipy a nápady publikujeme na Facebookových stránkách.