Skip to content

Luxusní postel Boxspring
Downtown

Tyto luxusní postele dodají vaší ložnici moderní vzhled a díky speciálním matracím se maximálně zvýší kvalita vašeho spánku. Zvolte si postel boxsprings, která vám zajistí zdravé a spokojené spaní.

Každá postel se vyrábí na zakázku.

Boxspring Downtown

Provedení 2C: Boxspring+čelo+matrace+nožičky

Provedení 3C: Boxspring+čelo+dekomatrace+topper+nožičky

Základním konstrukčním prvkem je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožkami a vloženým speciálním taštičkovým jádrem. Na ní je uložena taštičková matrace se snímatelným, pratelným potahem nebo luxusní dekorační čalouněná taštičková matrace s volitelnou tuhostí ve dvou variantách. Vrchní část této luxusní postele pak pokrývá matracový topper ze studené pěny, z latexu či viskoelastické pěny s kvalitním pracím potahem.

Cena včetně DPH před slevou od:

66 090 Kč

V ceně postele

Výhodou luxusní řady DOWNTOWN 2C i 3C je možnost volby rozměrů (od 140/200 cm do 200/210 cm), materiálu čalounění (24 vzorů), čalouněných čel (4 typy) v různých velikostech a nožiček, to vše v jedné základní ceně, bez jakéhokoliv příplatku.

Za příplatek:

Postele DOWNTOWN 2C i 3C si lze objednat také s elektrickým polohováním na dálkové ovládání. U všech modelů Boxsprings řady DOWNTOWN jsou k dispozici čela u nohou, noční stolky a odkládací lavice. Ukázat všechny doplňky.

Popis luxusní postele Boxsprings Downtown

Model Downtown 2C

Základním konstrukčním prvkem těchto luxusních postelí je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožkami a vloženou taštičkovou matrací. Na ní je uložena speciální taštičková matrace se snímatelným kvalitním pratelným potahem, s volitelnou tuhostí ve dvou variantách. Výjimečnost této matrace spočívá v množství takzvaných taštiček, kterých je v této jednolůžkové matraci cca 520 kusů. (U běžně prodávaných jednolůžkových taštičkových matrací cca 300 kusů taštiček.) Toto taštičkové jádro je ve standartním provedení uloženo ve studené pěně, nebo za příplatek v latexu či viskoelastické pěně.

Model Downtown 3C

Základním konstrukčním prvkem je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožkami a vloženou speciální taštičkovou matrací. Na ní je uložena střední část lůžka – luxusní dekorační čalouněná taštičková matrace s volitelnou tuhostí ve dvou variantách.

Vrchní část této luxusní postele pak pokrývá „top“ ze studené pěny, z latexu či viskoelastické pěny (opět podle výběru) s kvalitním pracím potahem.

Elektrické ovládání postele
Elektrické ovládání postele

Postele DOWNTOWN 2C i 3C si lze objednat také s elektrickým polohováním na dálkové ovládání.

U všech modelů Boxsprings řady DOWNTOWN jsou k dispozici čela u nohou, noční stolky a odkládací lavice.

Velikost i provedení je volitelné také u čela lůžek.

Výhodou luxusní řady DOWNTOWN 2C i 3C je možnost volby rozměrů (od 140/200 cm do 200/210 cm), materiálu čalounění (24 vzorů), čalouněných čel (4 typy) v různých velikostech a nožiček, to vše v jedné základní ceně, bez jakéhokoliv příplatku.

Popis luxusní boxsprings postele DOWNTOWN

DOWNTOWN 2C - základním konstrukčním prvkem těchto luxusních postelí je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožičkami a vloženou taštičkovou matrací. Na ní je uložena speciální taštičková matrace se snímatelným kvalitním pratelným potahem, s volitelnou tuhostí ve dvou variantách. Toto taštičkové jádro je ve standardním provedení uloženo ve studené pěně, nebo za příplatek v latexu či visco pěně.

DOWNTOWN 3C - základním konstrukčním prvkem je čalouněný dřevěný rám s pevnými nožičkami a vloženou speciální taštičkovou matrací. Na ní je uložena střední část lůžka - luxusní dekorační, taštičková matrace s volitelnou tuhostí ve dvou variantách. Vrchní část této luxusní postele pak pokrývá matracový topper ze studené pěny, latexu či visco pěny s kvalitním pracím potahem.

 

Rozměry

140x200cm/160x200cm/180x200cm/200x200cm

140x210cm/160x210cm/180x210cm/200x210cm

Velikost i provedení je volitelné také u čela lůžka.

140/160/180/200cm

 

Doprava

Doprava po Praze ZDARMA!!!

Matrace

Taštičkové jádro matrace je složeno z 260 taštiček na m2. Matrace je rozdělena do 7 zón tvrdosti a s komfortní vrstvou ze studené pěny (HR).

2C: Matrace s dvojitým, pratelným potahem Jersey.

3C: Dekorační matrace s matracovým topperem.

Každá postel se vyrábí na zakázku

K posteli dostanete takzvaný rodný list, na kterém je napsáno, pro koho postel je určena a kdo ji v Belgii vyráběl

Jak jsou vyrobené luxusní postele Downtown a matrace Velda

Elektrické polohování postele

Za příplatek lze dodat elektrické polohování postele s dálkovým ovládáním pod zády a nohami. Hlavu a nohy lze polohovat samostatně i synchronně.

 

Ilustrační obrázek polohování (Downtown)

Ilustrační obrázek polohování (postel Downtown)

Anti alergické materiály

Velda používá zdravotně nezávadné anti alergické materiály. Postele jsou vhodné pro alergiky. 

Rám postele je z tvrdého dřeva, tj. neobsahuje dřevotřísku a formaldehydy.

Zdravé spaní

Kvalitní postel se pozná tak, že když si lehnete, tak vás pustí dolů a v každém bodě vás okopíruje. Nenastane tedy situace jako na starých postelích, že by matrace měla tvar takzvaného „lavoru“. Naše matrace se vašemu tělu dokonale přizpůsobí, pomáhají zdravému spaní.

Na obrázku vidíte, jak je páteř v rovině po celé délce.

Na obrázku vidíte, jak je páteř v rovině po celé délce.

Bez plísně

Matrace jsou prodyšné a navržené tak, že při pohybu na posteli v nich přirozeně cirkuluje vzduch (až 100x za noc). Matrace aktivně dýchá, a tím vylučuje vlhkost. V postelích se netvoří mikroskopické plísně z tělesného potu, kterého může být až 2dl za noc. 

Výška postele

Spaní na luxusních vysokých postelích je zdravější oproti spaní na běžných postelích. Důvodem zdravého spánku je vysoká poloha spícího člověka nad zemí. Do výšky 45cm se vyskytuje vířící prach který se běžně nachází v místnostech. Spaní ve výšce 45cm a výše se snižuje riziko alergických reakcí na prach. Technologie postelí boxsprings výrobce

Velda nabízí zdravené spaní ve výšce od 60cm a snadné sedání a vstávání z postele.

Čalounění čela a korpusu postele

Lze volit různé kombinace barev čela a korpusu (spodní část boxu a matrace).

 

Barevná paleta čalounění čel Velda Downtown Uno

Barevná paleta čalounění

Nožičky postele

V ceně postele jsou zahrnuty tyto druhy nožiček. Nožičky postele jsou vysoké 10cm. 

Nožičky vyobrazené níže jsou za příplatek. Postel lze dále zvýšit díky 15cm vysokým nožičkám.
Nohy postelí Boxsprings Velda B Nohy postelí Boxsprings Velda A

Zeptejte se na cokoliv
a my vám co nejdříve odpovíme

...nebo k nám rovnou přijeďte a zeptejte se osobně

Adresa

Postele-Velda,
Modřanská 409/68,
143 00 Praha 4

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Neděle (svátky) zavřeno

Žijeme na Facebooku

Facebook Luxusní postele VeldaZajímavé fotky, videa, tipy a nápady publikujeme na Facebookových stránkách.