Skip to content

Matrace, povlečení, polštáře, čističe

a další doplňkový sortiment je skladem na prodejně

Na prodejně máme pro zákazníky připraveny důležité doplňky k postelím pro kvalitní spánek: polštáře, matrace, deky, rošty, přikrývky, povlečení i čističe čalounění.

Značkové matrace Holeček a Velda
Povlečení Stella
Polštáře a přikrývky značky Every
Rošty postelí

Matrace

Boxspringové značky Velda a zdravotní matrace Holeček

Dodáváme samostatné boxspringové taštičkové matrace značky Velda. Jedná se o dvoulůžkové matrace typu Downtown 2C taštičkové pérové matrace. Samostatně i jednolůžko v rozměrech 90x200cm.

V kompletu s postelí je vhodnější.

 

 

Matrace Holeček

Matrace Holeček můžete najít v luxusních hotelích, u známých osobnostní. Holeček dodává matrace na míru. Holeček dodává nadměrné velikosti či kruhové matrace.

V sortimentu jsou pérové i z liné pěny.

Značkové matrace Holeček a Velda

Povlečení a ložní prádlo
Stella Ateliers

Povlečení a ložní prádlo česko-německé značky Stella pro boxspring a kontinentální postele.

Používá nejkvalitnější bavlnu Mako jersey egyptská 100% čistá česaná bavlna. I v provedení mako satén. Perese a nežehlí.
Různé velikosti.

V naší vzorkové prodejně, získáte cenu jako po internetu.  Cena se pohybuje 1600Kč do 2500Kč.

Polštáře, přikrývky značky Every

Česká značka povlečení a polštářů. Every používá Hi-Tech materiály a peří.

Dětské přikrývky a polštáře jsou vyrobené ze značkového 4-kanálkového dutého vlákna a z přírodních, vysoce hygienických tkanin.

Hi-Tech přikrývky označené EMOTION jsou hustě tkané, ale hebké tkaniny vyrobené z vybraných jemných přízí, příjemné na dotek, které jsou splývavé a paropropustné. Vlákna jsou hřejivá s dlouhou životností.

Hotelové přikrývky (program HANYSEN) jsou zhotoveny z jedinečných materiálů zajišťujících odvod vlhkosti od těla a vytváření suchého prostředí v lůžku, účinný antimikrobiální efekt a ochranu před případným vznikem zápachu v ložních textiliích.

 

Čistič na čalounění, matrace i koberce

Používáme, doporučujeme a prodáváme čistič české značky Star od firmy Every. Využíváme ho na čalounění, matrace, potahy, či koberce.

Výrobce uvádí že Star je vhodný na skvrny způsobené mastnotami, rostlinnými barvivy, krví, kávou, inkoustem, domácími zvířaty apod.  určený především na koberce, čalounění, interiéry vozů, textil, sportovní obuv, plasty, plastový nábytek a všechny ostatní vodou omyvatelné povrchy (podlahy, ledničky, obklady, kuchyňské linky apod.), vhodný také k čištění skvrn po domácích zvířatech.

cistic-na-potahy-star-vyrez

Při využití kosmetických služeb firmy Doctor Eckstein, získáte 10% slevu na nákup doplňkového zboží (polštáře, deky, povlečení, čističe). Kosmetický salon Eckstein se nachází cca 50metrů od naší prodejny.