Skip to content

Luxusní taštičková (pružinová) matrace

V nabídce máme i samostatné matrace používané v boxsprings postelích

Podstatou postelí typu boxpring je složení z více vrstev: pérového jádra a taštičkové matrace. Taštičkové matrace nabízíme i samostatně. Položením taštičkové matrace na vaši stávající pérovou matraci  můžete vytvořit vysokou postel.

Taštičkové matrace jsou zpravidla relativně měkké a jsou pohledových bočních stran vyztužené. Na taštičkovou matraci doporučujeme používat chránič matrace neboli matracový toper (top). Toper dolaďuje příjemný pocit při ležení a prodlužuje životnost matrace. Na toper se dává prostěradlo.

Matrace Velda je rozdělena na sedm zón s různou tvrdostí.

Matrace Velda je rozdělena na sedm zón s různou tvrdostí.

Na obrázku je taštičková matrace řady Classic.

Na obrázku je taštičková matrace řady Classic.

Luxusní čalouněné matrace od belgického výrobce Velda používají taštičkou konstrukci. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele.

Luxusní zónová matrace vám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

Taštičkové matrace jsou vlastnostmi podobné pružinovým matracím. Pružinové matrace jsou vzdušné a tím snižují pocení.

 Více informací o druzích  matrací .

Taštička s pérovým jádrem z karbonové ocele

Velda v taštičkách používá pérová jádra z karbonové oceli - záruka 25 let.

Karbonová pružina z taštičkové matrace používané v boxsprings postelích

Srovnání pěnových a pružinových matrací je na webu Ortopedické-matrace.cz . Jsou zde vysvětleny pojmy které s matracemi vyskytují, například: RE pěna, Bonellové pružiny, latex, PUR pěna, studená či líná pěna.

Taštičková matrace je součástí boxspring postele, ale lze ji koupit i samostatně

 

Princip složení postele Boxsprings

Princip složení postele typu boxsprings

 

Matrace na míru

Můžete u nás získat luxusní matrace na míru značky Holeček. Například lze dodat: kulaté matrace, oválné, prodloužené (extra velké), či široké matrace. 

Matrace Holeček naleznete např.: na zaoceánských lodích, v Rakouských 4* hotelích,v českých 5* hotelích, domácnostech a domovech pro seniory

2 Comments

 1. Anonym on 22.7.2016 at 11:56

  Prostřední část matrace je na spodních pružinách jen položená? Jak je připevněna, aby nespadla? Na webu uvádíte, že matrace jsou zdravotní. Proč jsou matrace zdravotní?
  Jak dlouhá je záruka? Dokážete poslat někoho na čištění do Brna?

  • admin on 27.7.2016 at 13:28

   Dobrý den,

   taštičková matrace leží na spodním boxu,kde jak box tak matrace mají protiskluzovou úpravu.
   Matrace se nazývají zdravotní, protože jsou vyrobeny z materiálu lidskému organizmu neškodící. Například textilie mají mezinárodní osvědčení ECO test 100 a to samé platí pro použité pěny.

   Jako příklad uvedu, že v minulosti se na trhu objevil materiál s kokosových vláken a neměl tento certifikát. Zkoumáním se přišlo na,že výrobce při pěstování používal zakázané chemické ochrané prostředky a zde se pak u spotřebitele projevila značná alergie.

   Čištění matrací je možné po celé České republice, ale doporučuji použít čistící prostředek STAR http://www.everstar.cz jinak se Vám čištění matrací dost prodraží. Kde se počítá doprava k Vám a hodinová taxa.

   Tomáš Holeček
   jednatel-společník

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..