Skip to content

Jak vybrat luxusní postel

1.

Výběr řady postelí (kolekce)

Nabízíme modely postele Boxspring Velda Downtown, Velda Downtown Uno – jednolůžko, Velda Hemsedal, Velda Spring a Velda Classic jak v provedení 2C, tak v 3C.

2.

Výběr typu postele

Typ luxusní postele Boxspring Velda rozměruv provedení:

 • 2C - tzn. spodní box+čelo+nožičky+matrace,
  si můžete zvolit v rozměru dle nabídky jednotlivé řady. Důležité je si zvolit správnou tuhost matrace, většinou výběr ze dvou tuhostí - standardní či tvrdá . Můžete se rozhodnout i pro matraci vcelku. To vše bez příplatku.
 •  3C - tzn. spodní box+čelo+nožičky+dekorační čalouněná matrace+matracový topper.
  Topper je vyroben ze studené vysoce odolné pěny. V ceně topper vcelku či split topper (u polohovatelné verze). Za příplatek možnost volby latexu či visco pěny.
print_Versus HB Smart_G136470

3.

Výběr nožiček

Výšku postele Boxspring Velda lze mimo jiné přizpůsobit výškou nožiček - 10cm nebo 15cm vysoké v různém provedení a barvách.

4.

Výběr čalounění

Možnost výběru materiálu čalounění z vysoce odolného materiálu - látka či textilní kůže z mnoha barevných variací. U každé řady možnost výběru až ze 30 barev čalounění. Postel Hemsedal má výběr jen 13 barev čalounění.

5.

Výběr čela

Možnost volby čela postele Boxspring Velda z několika variant a různých výšek v ceně. Též možnost výběru příplatkových čel.

6.

Polohovatelná nebo pevná verze

Výběr postele Boxspring Velda v pevné verzi nebo elektricky polohovatelné verzi 2M RF na dálkové ovládání, které je v ceně.

Vybrali jste si svou postel?

Pokud ano, stačí si vybrat z našich kolekcí, které Vám zaručí kvalitní a ničím nerušený zdravý spánek. 

Zeptejte se na cokoliv
a my vám co nejdříve odpovíme

...nebo k nám rovnou přijeďte a zeptejte se osobně

Adresa

Postele-Velda,
Modřanská 409/68,
143 00 Praha 4

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Neděle (svátky) zavřeno

Žijeme na Facebooku

Facebook Luxusní postele VeldaZajímavé fotky, videa, tipy a nápady publikujeme na Facebookových stránkách.

4 Comments

 1. Michal on 14.7.2016 at 11:24

  Dobrý den. V diskusích jsem našel na vaše postele celkem dobré recenze. Proto zvažujeme jestli Veldu či Hastens. Jsou všechny vaše postele z masivního dřeva a jakého? Jaký je rozdíl mezi postelí Boxspring Classic která je za 100 000Kč a Boxspring Downtown která je za 55 tisíc?
  Je v cenně vše? Nebo musím k postelím něco povinně dokupovat, např. nožičky, čelo… Je naopak možná sleva? Děkuji

  • admin on 18.7.2016 at 15:33

   Vážený pane Michale,

   pokud zvažujete koupi postele Boxspring je důležitým pravidlem si o firmě u které budete postel kupovat prověřit jak dlouho je na trhu tedy tradici,zda má zastoupení v zahraničí. Firma Hästens patří ke špičce na trhu jako i Velda, která má zastoupení na celém světě. Valda byla založena v roce 1954.V Belgii kde působí již ve čtvrté generaci. Dále je dobré si ověřit, zda firma nabízející postele je Výrobcem a ne pouze zprostředkovatelem.

   Váš tým Postele-Velda

 2. zákazník on 15.7.2016 at 11:36

  Co je to textilní kůže? Jste schopní dodat stříbrné kožené čelo manželské box postele o rozměrech 180×210? Mají vaše postele úložný prostor? Stříbrná barva se nám hodí do ložnice. V čem jsou vaše postele zdravé na spaní?

  • admin on 18.7.2016 at 13:59

   Vážený zákazníku,
   textilní kůže má také označení ECO (eko) kůže a je podobná dříve vyráběné „kožence„. Zde musím dodat,že kvalitativně je obrovský rozdíl mezi textilní kůží a koženkou. Textilní kůže je velice pružná – nepraská- a lehce se ošetřuje.
   Kožené čelo 180×210 cm máme běžně v nabídce.

   Váš tým Postele-Velda

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..